nesignováno - Rolling Stones

Ofset, 118x82 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Papír místy poškozen.

nesignováno
21839. Rolling Stones
Dražba ukončena:19.09.2018 20:45:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč