nesignováno - Rodinný portrét

Nejdelší strana: 190 cm

Olej na plátně, 190x120 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba v místě poškozena.

vydraženo velký formát doporučujeme
nesignováno
77847. Rodinný portrét
Dražba ukončena:15.05.2022 20:35:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč