nesignováno - Pražský dvorek

Akvarel, 44x50 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

nesignováno
62977. Pražský dvorek
Dražba ukončena:12.08.2021 20:37:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč