MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Akvarel, 44x50 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
62977. Pražský dvorek
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 100 Kč
2663
2 000 Kč
6155
1 900 Kč
2663
1 800 Kč
6155
1 700 Kč
2663
1 600 Kč
limit (12.08.2021 20:22:44)
6155
1 500 Kč
2663
1 400 Kč
6155
1 300 Kč
limit (12.08.2021 20:19:51)
2663
1 200 Kč
6155
1 100 Kč
2663
1 000 Kč
6155
900 Kč
6147
800 Kč
6155
700 Kč
683
600 Kč
1252
500 Kč
6155