nesignováno - Portrét muže

Olej na dřevě, 15x12 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

nesignováno
10601. Portrét muže
Dražba ukončena:31.05.2017 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč