nesignováno - Pestrá kytice

Kombinovaná technika, 60x45 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

nesignováno
27480. Pestrá kytice
Dražba ukončena:31.01.2019 21:33:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč