nesignováno - Národ čte "Národ"

Plakát. Litografie, 113x70 cm. Volný list.

Pozn.: Poškozeno.

nesignováno
21849. Národ čte "Národ"
Dražba ukončena:19.09.2018 21:01:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč