Nesignováno - Námořní bitva, západoevropský malíř 19. století

Olej na plátně, 60x90 cm, Nesignováno Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 90 cm

Nesignováno
77632. Námořní bitva, západoevropský malíř 19. století
Dražba ukončena:25.05.2022 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč