nesignováno - Kytice ve váze

Olej na plátně, 50x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
71695. Kytice ve váze
Dražba ukončena:27.01.2022 20:26:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč