nesignováno

63223. Kompozice - VELKÝ FORMÁT

popis: Art protis 117x180 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč