Nesignováno

69774. Děvčátko u pece

popis: Olej na plátně, 23x30 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 5 dnů, 8 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč