nesignováno - Cesta Sibiří - konvolut 9 litografií

Litografie, 7x10 cm. Nesignovány. Volné listy.

nesignováno
59640. Cesta Sibiří - konvolut 9 litografií
Dražba ukončena:13.05.2021 21:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.05.2021 21:11:42 6841
500 Kč 13.05.2021 11:18:45 2430