nesignováno - Cafe Paris

Kvaš, 18x20 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
58507. Cafe Paris
Dražba ukončena:28.04.2021 21:06:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč