Tempera, 28x38 cm. Nesignováno (Josef Konečný). Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1909-1989 Narodil se v Žarošicích u Ždánic. Studoval pražskou AVU u prof. Nechleby, který mu byl velkou tvůrčí inspirací. Věnoval se malbě.