Německo 1. pol. 20. stol.

57767. Tanečnice

popis: Porcelán, výška 32 cm. Značeno.

Pozn.: Silně poškozeno.

zbývá: 52 dnů, 23 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:33:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 14.03.2021 10:03:58 793