Německo 1. pol. 20. stol.

57747. Prodavač květin

popis: Porcelán, výška 17 cm. Značeno.

Pozn.: Poškozeno, odlomený doutník a restaurovaná pravá ruka.

zbývá: 53 dnů, 0 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 31.03.2021 8:06:25 831