Nagesh - Indická tanečnice

Tempera, 20x11 cm. Signováno vpravo dole Nagesh. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nagesh
308968. Indická tanečnice
Dražba ukončena:13.06.2021 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo