Nagesh

308968. Indická tanečnice

popis: Tempera, 20x11 cm. Signováno vpravo dole Nagesh. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.06.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo