Myslbek

67895. Strom

popis: Olej na kartonu, 20x27 cm. Signováno vlevo dole Myslbek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen