monogramováno - Zřícenina v měsíčním svitu

Olej na plátně, 79x101 cm. Monogramováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno
67224. Zřícenina v měsíčním svitu
Dražba ukončena:27.10.2021 22:07:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč