monogramováno - Z Orientu

Akvarel, 32x25 cm, monogramováno vpravo dole, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

monogramováno
12081. Z Orientu
Dražba ukončena:29.06.2017 21:26:53
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:600 Kč