monogramováno

63190. Muž v kožichu

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x24 cm. Monogramováno vpravo dole J.R. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo