monogramováno - Muž v kožichu

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x24 cm. Monogramováno vpravo dole J.R. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno
63190. Muž v kožichu
Dražba ukončena:01.08.2021 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo