monogramováno - Květiny ve váze

Olej na desce, 20x17 cm. Monogramováno vlevo dole nečitelně. Datováno 1932. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno
308348. Květiny ve váze
Dražba ukončena:18.04.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč