monogramováno

67887. Cesta v březovém háji

popis: Olej na plátně, 50x35 cm. Monogramováno vpravo dole AvS. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen