monogramováno RB - T.G. Masaryk

Litografie, 54x40 cm. Signováno tužkou vpravo dole Hrad 1934 RB. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 64 cm

monogramováno RB
84323. T.G. Masaryk
Dražba ukončena:12.10.2022 22:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč