monogramováno R.

304341. Pestré květy

popis: Olej na kartonu, 43x53 cm. Monogramováno vpravo dole R. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 07.04.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 01.04.2020 8:50:00 4656