monogramováno PK - Stojící akt

Olej na kartonu, 60x45 cm. Signováno vpravo dole P. K. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno PK
58550. Stojící akt
Dražba ukončena:28.04.2021 21:42:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč