monogramováno PK

60914. Hlava

popis: Olej na kartonu, 54x36 cm. Monogramováno vpravo dole PK 57. Rámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:29:30

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 000 Kč