monogramováno P - Interiér kostela

Olej na sololitu, 69x52 cm. Signováno vpravo dole P. 49. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno P
60152. Interiér kostela
Dražba ukončena:27.05.2021 22:41:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč