monogramováno nečitelně - Podzimní procházka

Olej na kartonu, 24x30 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně. datováno 54. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

monogramováno nečitelně
35498. Podzimní procházka
Dražba ukončena:25.09.2019 22:36:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.09.2019 22:31:30 307
500 Kč 24.08.2019 13:40:06 5212