monogramováno JV

66386. V parku

popis: Olej na kartonu, 50x68 cm. Monogramováno vpravo dole JV 50. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:43:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen