monogramováno JP - Vzrostlá bříza

Pastel, 61x44 cm. Signováno vpravo dole JP. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno JP
58748. Vzrostlá bříza
Dražba ukončena:29.04.2021 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč