monogramováno JK - Abstrakce

Akvarel, 24x36 cm. Monogramováno vpravo dole J. K. 77. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno JK
69909. Abstrakce
Dražba ukončena:15.12.2021 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 15.12.2021 20:39:54 3614