monogramováno E.M. - Romantická krajina

Olej na plátně, 67x90 cm Signováno vlevo dole EM 1860. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno E.M.
78846. Romantická krajina
Dražba ukončena:29.06.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč