monogramováno azbukou

65231. V tanci

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 37x58 cm. Monogramováno vpravo dole azbukou nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.09.2021 22:52:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo