monogramováno A.R.

65233. Jižanská krajina

popis: Olej na dřevě, 13x17 cm. Monogramováno vpravo dole A.R. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.09.2021 22:54:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč