K.O.

62785. Konvolut 2 kreseb

popis: Kresby, 27x14 cm. Monogramováno dole uprostřed a datováno K.O. 1928. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: 1x rám mírně poškozen. 1x rám poškozen.

zbývá: 7 dnů, 21 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč