Miroslava Pajasová - Odraz v jezeře

Strukturální technika, 100x90 cm. Signováno vpravo dole Pajasová. Olištováno.

Stav: Lišta mírně poškozena.

Miroslava Pajasová
63250. Odraz v jezeře
Dražba ukončena:01.08.2021 21:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč