Miroslav Vaculík - Hlava

Olej na plátně fixovaném na dřevotřísce, 43x32 cm. Signováno vpravo dole Vaculík 87. Olištováno.

Pozn.: Díla byla získána přímo od rodiny autora.

o autorovi: 1940
Malíř.

Miroslav Vaculík
44040. Hlava
Dražba ukončena:30.04.2020 22:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.04.2020 14:39:42 1195