Miroslav Truksa

305972. Setkání

popis: Kombinovaná technika, 51x35 cm. Signováno vlevo dole M. Truksa 41. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 29.08.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč