Miroslav Jan Sládek

69679. Mořské útesy

popis: Olej na kartonu, 49x65 cm. Signováno vpravo dole J. M. Sládek. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - ?

dražba ukončena: 28.11.2021 20:38:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo