Miroslav Jan Sládek - Mořské útesy

Olej na kartonu, 49x65 cm. Signováno vpravo dole J. M. Sládek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - ?

69679. Mořské útesy
Dražba ukončena:28.11.2021 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo