Milotová - Bílý míč

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 21x18 cm. Signováno vlevo dole Milotová. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

27513. Bílý míč
Dražba ukončena:31.01.2019 22:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč