5x litografie, 14x barevný ofset, od 44x32 cm do cca 20x23 cm. Všechny signovány tužkou Troup. Volné listy.
Pozn.: 2x papír poškozen.
o autorovi: 1917 – 1993
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval na SPŠ grafické v Praze a na UMPRUM v Praze u J. Bendy. Jako stipendista pobýval u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts decoratifs v Paříži, kde žil do r. 1950. Zabýval se figurální malbou, volnou a užitou grafikou, knižní ilustrací (více než 160 titulů) a užitým uměním (vitráže, tapiserie). Jeho práce jsou zastoupeny v NG a v PNP v Praze a ve velmi mnoha dalších českých i slovenských galeriích.