Miloslav Pecháček

65426. Procházka přímořským městem

popis: Kombinovaná technika, 30x45 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

dražba ukončena: 19.09.2021 20:26:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo