Miloslav Holý

62800. Osamělý strom

popis: Kresba, 40x29 cm. Signováno vpravo dole M. Holý 63. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

zbývá: 7 dnů, 20 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:26:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen