Miloslav Hájek

65237. Abstrakce

popis: Kombinovaná technika, 60x42 cm. Signováno dole uprostřed M. Hájek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1927 – 2010
Český sochař a malíř. Studoval VŠUP v Praze v ateliéru prof. Wagnera. Byl členem českého fondu výtvarných umění a Volného sdružení veselých umělců.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2021 22:58:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč