Kombinovaná technika, 60x42 cm. Signováno dole uprostřed M. Hájek. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1927 – 2010
Český sochař a malíř. Studoval VŠUP v Praze v ateliéru prof. Wagnera. Byl členem českého fondu výtvarných umění a Volného sdružení veselých umělců.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 380 000 Kč