Olej na plátně, 32x27 cm. Signováno vpravo dole Martinec. Rámováno.
o autorovi: 1942
Narodil se v Rychnově nad Kněžnou. Studoval na SPŠ textilní a později mezi léty 1964 – 1970 malbu u profesora K. Součka na AVU v Praze. Ve své tvorbě se věnuje převážně krajinomalbě, zátiší i figurálním kompozicím. Významný prvkem v jeho tvorbě je symbol. Jeho dílo se obecně vyznačuje dramatickým, kultivovaným kolorismem, často pracujícím s monochromní paletou a smyslem pro barevný detail.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 500 Kč.