Měřička

58444. Hráči karet

popis: Olej na plátně, 70x83 cm. Signováno vpravo nahoře Jan Měřička 76. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 8 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:48:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 17.04.2021 22:15:29 766