Max Pollack

59334. Konvolut 2 grafických listů

popis: Lepty, 10x15 a 16x15 cm. Oba signovány tužkou vpravo dole Max Pollack. Volné listy.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

zbývá:

konec dražby: 12.05.2021 19:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč