Lepty, 10x15 a 16x15 cm. Oba signovány tužkou vpravo dole Max Pollack. Volné listy. Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.
o autorovi: 1886 – 1970 Americký malíř a grafik česko-rakouského původu.