Tmavě patinovaný bronz ve stylu Art deco, výška 28 cm, signováno, pečeť bronzu. Propracováno v detailech.
o autorovi: Max le Verrier 1891-1971 Francouzský sochař Pierre Collinet Francouzský sochař 1.pol.20.století