Martin Topitsch

60833. Dívka v nesnázích

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Martione 1995. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč