Martin Topitsch - Dívka v nesnázích

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Martione 1995. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Martin Topitsch
60833. Dívka v nesnázích
Dražba ukončena:30.06.2021 21:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč