Martin Bergman

63221. Krajina zapomenutých snů - VELKÝ FORMÁT

popis: Art protis, 195x140 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:46:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč