Martin Bergman - Krajina zapomenutých snů - VELKÝ FORMÁT

Art protis, 195x140 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Mírně poškozeno.

Martin Bergman
63221. Krajina zapomenutých snů - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:01.08.2021 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč